خدمات °۳۶۰
از خلاقیت تا واقعیت

مانند تمام آژانس‌های دنیا، ما هم به شما خدمات دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌دهیم، اما با یک تفاوت کوچک! چشمان ما 360 درجه می‌چرخد و هیچ‌چیز از دید ما پنهان نیست؛

•نیاز برندهای معتبر را می‌شناسیم
•استارت ‌آپ‌‌‌های کم هزینه را می‌فهمیم
•و در هر شرایطی باید از ما کیفیت بخواهید
از حالا ما را در تیم خود بدانید تا با خدمات دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان را متحول کنیم و نبضی ‌نو بیآفرینیم!.

چه کسانی به ما اعتماد کرده‌اند؟

منحصرا برای

ما برای رشد کسب ‌و‌ کار شما اینجا هستیم

ما با ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ به رشد کسب و کار شما کمک می‌کنیم، به شما پیشنهاد می‌دهیم، اما نه هر پیشنهادی! پیشنهادی که بارها آزمایش کرده‌ایم و به نتیجه آن ایمان داریم. ما فقط درباره خدمات دیجیتال مارکتینگ مشاوره نمی‌دهیم، ما تمام خدمات دیجیتال مارکتینگ را برایتان انجام هم ‌می‌دهیم. مسیر موفقیت در دنیای آنلاین، پر از پیچ و خم است، پس دست ما را بگیرید. ما مسیر موفقیت را بارها رفته‌ایم و تمام قدم‌ها را می‌دانیم.

پروژه ۳۶۰ درجه خدمات سئو (SEO)

در همین لحظه که شما این جملات را می‌خوانید، مشتریان ما در صفحه اول گوگل هستند. چرا شما نباشید؟ یکی از خدمات دیجیتال مارکتینگ ما، سئو و کسب جایگاه در نتایج گوگل است. کسب جایگاه به راحتی اتفاق نمی‌افتد. ما هم هیچ کسب و کاری را یک شبه به صفحه اول گوگل نبرده‌ایم چون تقلب کردن را بلد نیستیم. اما تضمین می‌کنیم که برای کسب جایگاه در  گوگل، به خدمات دیجیتال مارکتینگ از نوع حرفه‌ای نیاز دارید و کاملا هم درست آمده‌اید!

همین حالا مشتریان خدمات سئو ما را در لینک یک ببینید.

طراحی سایت حرفه‌ای برای کسب‌و‌کار شما

تمام خدمات دیجیتال مارکتینگ ما برای این است که مخاطبان شما تبدیل به مشتریان شما بشوند. از بابت ما خیالتان راحت باشد، تمام آنها پیدا می‌کنیم و به وب‌سایت شما می‌فرستیم. اما آیا وب سایتتان آنقدر جذاب و کاربردی هست که مشتریانتان را نگه دارد؟ وب سایت شما آخرین فرصت برای جذب مشتری است. اگر هنوز در وب سایت ما هستید پس از آن خوشتان آمده است! بگذارید دستی به سر و روی وب سایت شما بکشیم و با خدمات دیجیتال مارکتینگ مشتریانتان را ماندگار کنیم.

نمونه طراحی سایت ما قابل مقایسه نیست، لطفا مقایسه کنید!

بازاریابی محتوا و مدیریت کامل و اثر بخش انواع آن

اگر می‌خواهید مشتریانتان به شما اعتماد کنند، باید درباره کسب و کارتان به آنها اطلاعات بدهید. ما تحقیق می‌کنیم که به چه محتوایی نیاز دارید، سپس آن را خلق می‌کنیم و پس از تایید شما آن را در رسانه‌های بزرگ با جمعیت سرسام‌آور منتشر می‌کنیم. خدمات دیجیتال مارکتینگ ما صدای شما را به گوش مخاطبان می‌رساند. با تیم تولید محتوای ما تمام نیازهای محتوایتان را برطرف کنید. از محتوای بلاگ و رپورتاژ گرفته تا شبکه‌های اجتماعی و پروژه‌های PR

اگر مشتریان بازاریابی محتوا ما را ببینید، حتما تعجب خواهید کرد!

طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی یا مسابقات آنلاین، هدفمند و وایرال

ما به هر کمپین اثرگذار نمی‌گوییم. از نظر ما یک کمپین تبلیغاتی تنها زمانی اثرگذار است که بر اساس نیاز شما و نیاز بازار طراحی شده باشد. ما کمپین‌ها و مسابقات آنلاین بی‌نظیری طراحی کرده‌ایم اما آنها را برای شما تکرار نخواهیم کرد زیرا هر کمپین تبلیغاتی با دیگری متفاوت است. ما برای شما یک کمپین اختصاصی طراحی می‌کنیم و منتظر یک لیست طولانی از هزینه‌های خدمات دیجیتال مارکتینگ هم نباشید! ما برای شما نتیجه می‌فرستیم، در انتظار یک نتیجه صد در صد شگفت‌انگیز باشید.

همین حالا ببینید که هیچ‌کدام از کمپین‌ تبلیغاتی های ما تکراری نیست.

طراحی موشن گرافیک و تیزر تبلیغاتی وایرال

طراحان ما پس از سال‌ها تجربه یک راز بزرگ را کشف کرده‌اند؛ یک تیزر تبلیغاتی جذاب لزوما برای شما مشتری نخواهد آورد! یک تیزر موفق، یک تیزر هدفمند است. هزینه‌های بی‌مورد خدمات دیجیتال مارکتینگ را فراموش کنید و روی هدف تمرکز کنید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با یک تیزر جذاب و هدفمند به قلب بازار هدف بزنید. تیم طراحان ما در کنار تیم تحقیقات بازار برای شما یک تیزر اثرگذار می‌سازند. تیزری که هزاران بار دیده شود و یک نتیجه فوق‌العاده برای کسب و کار شما داشته باشد.

لطفا با تماشای تیزرهای تبلیغاتی ما کمی تفریح کنید!

طراحی لوگو، هویت سازمانی و مدیریت‌ برند؛ ترکیبی از خلاقیت و دانش

هویت سازمانی شما چگونه است؟ یعنی از بیرون چگونه به نظر می‌رسید و مشتریانتان چه تصویری از شما دارند؟ همانطور که هویت هر فردی با دیگری متفاوت است، هویت برند شما نیز باید کاملا با رقیبتان متفاوت باشد تا در ذهن مشتری ثبت ‌شوید. هویت سازمانی شما شامل تمام تصویرهایی است که مشتریان شما می‌بینند. برای مثال اولین تصویری که مشتریان از شما می‌بینند، لوگوی شماست. طراحی لوگو موضوعیست که ساده به نظر می‌رسد اما در حقیقت یک پروژۀ بسیار حساس است زیرا تاثیر فوق‌العاده‌ای بر جذب مخاطب دارد. خدمات دیجیتال مارکتینگ ما برای این است که تصویر برند شما به آنطور که شایسته است به نمایش گذاشته شود.

به صفحه نمونه طراحی‌های ما بروید شاید رقبایتان آنجا باشند.

نمی‌دانید کدام خدمت برای شما مناسب‌تر است؟‌

کافی است اطلاعات تماس خود را وارد کنید. تیم ما با شما تماس خواهد گرفت.

نگاهی به

برخی از آخرین پروژه‌های ما

گروه نبضی‌نو شامل تیمی از افراد با تجربه و واقعاً متخصص در زمینه کسب‌و‌کارهای آنلاین و بهره‌مند از بهترین نیروها در زمینه‌های مختلف از جمله برنامه‌نویسی، کپی‌رایتینگ، گرافیک و بازاریابی، تاکنون موفق به راه‌اندازی چندین پروژه پر مخاطب و شاخص از جمله chetor.com بوده است.

مسیر رسیدن به

هدف

 • قدم اول: مشاوره رایگان و تشکیل تیم‌ اولیه

  هیچ چیز بهتر از مشاوره رایگان نیست. در این جلسه قرار است با هم بتوانیم بهترین سوالات را طراحی کنیم و مسیر را برای شما مشخص کنیم. همچنین مسئول پروژه و افراد درگیر در تیم نیز مشخص خواهند شد.

 • قدم دوم: پروپوزال و تایید جزییات پروژه

  در این مرحله پروپوزالی از خدمات مورد نیاز و ایده‌ها برای کارفرما ارسال خواهد شد و بعد از چکش‌کاری و نهایی سازی جزییات، قراردادی عقد خواهد شد و موارد مالی و پیش‌نیازها از کارفرما دریافت خواهد شد.

 • قدم سوم: پیش‌تولید و اجرای پروژه به صورت مرحله‌ای

  تیم متخصص نبضی‌نو به پیش‌تولید موارد مورد نیاز برای پروژه‌ شما خواهد پرداخت و مراحل پروژه را یک به یک و با هماهنگی تیم شما انجام خواهد داد.

 • قدم چهارم: بهینه‌سازی و اعمال تغییرات لازم

  یکی از تخصصهای مهم تیم نبضی‌نو در بهینه‌سازی و تغییر جهت‌های به موقع است. با خیالی آسوده هدایت و مدیریت پروژه‌های خود را به ما بسپارید چون ما هم مثل شما به دنبال نتیجه هستیم.

 • قدم پنجم: تحویل نتیجه

  موارد تحویل‌دادنی که در طرح مشخص شده به مشتری ارایه می‌شود و تا زمانی که نتیجه مورد نظر حاصل نشود کار به اتمام نخواهد رسید.

درباره نبضی‌نو

گروه نبضی‌نو با تکیه بر متخصصان و تیم باتجربه خود می‌تواند راه‌حلی باشد تا نتیجه مورد نظر خود را بدون تکیه بر هزینه‌های گزاف شرکت‌های مشاوره‌ای دریافت کنید. با ما همراه باشید تا کسب و کار خود را مهندسی کنید. بیشتر بخوانید ←

افق نبضی‌نو

تبدیل شدن به مقصد شماره یک افراد و سازمان‌هایی که به دنبال نتیجه هستند و برای موفقیت واقعی تصمیم خود را گرفته‌اند.

همکاری با نبضی‌نو

فرهنگ سازمانی ما بر تکیه بر احترام، تعالی، یادگیری، اشتراک دانش، همکاری، آرامش و لبخند است.

تماس با شما

از انتخاب هوشمندانه شما متشکریم، برای ارتباط با ما فرم زیر را تکمیل نمایید.

تماس با ما

 • ۰۲۱-۴۴۳۸۷۹۰۶

  شنبه-چهارشنبه | ۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰

 • تهران، مرزداران

  پلاک ۲۰۱، طبقه ۶

© ۱۳۹۷ - کلیه حقوق متعلق به شرکت متخصصان نبضی‌نو است